ARM

Arm Holdings Ціна

ARM
₴9 321,44
+₴69,72(+0,75%)

*Дані востаннє оновлено: 2026-05-11 17:45 (UTC+8)

Станом на 2026-05-11 17:45 Arm Holdings (ARM) має ціну ₴9 321,44, ринкова капіталізація становить ₴9,95T, співвідношення ціни до прибутку — 177,55, дивідендна прибутковість — 0,00%. Сьогодні ціна акцій коливалася між ₴8 961,44 та ₴9 448,60. Поточна ціна на 4,01% вища за денний мінімум та на 1,34% нижча за денний максимум, з обсягом торгів 11,61M. За останні 52 тижні ARM торгувався в діапазоні від ₴4 385,79 до ₴11 786,60, а поточна ціна знаходиться на відстані -20,91% від 52-тижневого максимуму.

Ключові показники ARM

Вчорашнє закриття₴9 353,45
Ринкова капіталізація₴9,95T
Обсяг11,61M
Співвідношення P/E177,55
Дивідендна прибутковість (TTM)0,00%
Розбавлений EPS (TTM)0,85
Чистий прибуток (фінансовий рік)₴39,63B
Дохід (фінансовий рік)₴215,73B
Дата публікації звіту про прибуток2026-07-29
Оцінка EPS0,38
Оцінка виручки₴55,28B
Кількість акцій в обігу1,06B
Beta (1 рік)3.406

Про ARM

Arm Holdings plc проектує, розробляє та ліцензує продукти центральних процесорів і пов’язані технології для компаній з напівпровідникової галузі та виробників оригінального обладнання, які використовують їх для розробки продуктів. Вона пропонує мікропроцесори, системну інтелектуальну власність (IP), графічні процесори, фізичний IP та відповідний системний IP, програмне забезпечення, інструменти та інші пов’язані послуги. Її продукти використовуються у різних ринках, таких як автомобільна промисловість, обчислювальна інфраструктура, споживчі технології та Інтернет речей. Компанія працює у Сполучених Штатах, Китайській Народній Республіці, Тайвані, Південній Кореї та міжнародно. Компанія була заснована у 1990 році і має штаб-квартиру в Кембриджі, Великобританія. Arm Holdings plc є дочірньою компанією Kronos II LLC.
СекторТехнології
Індустріянапівпровідники
Генеральний директорRene Anthony Andrada Haas
Штаб-квартираCambridge,None,GB
Офіційний вебсайтhttps://www.arm.com
Співробітники (фінансовий рік)8,33K
Середній дохід (1 рік)₴25,89M
Чистий прибуток на одного співробітника₴4,75M

Дізнатися більше про Arm Holdings (ARM)

Статті Gate Learn

Розуміння акцій ARM: чи стане цей виробник чипів наступним гігантом в епоху штучного інтелекту?У статті аналізуються акції ARM, а також вплив стратегій ARM у галузі штучного інтелекту (AI) та напівпровідників на динаміку курсу акцій. Автор також враховує стратегію розподілу капіталу SoftBank та ринкові очікування, формуючи для нових інвесторів зрозумілу інвестиційну модель.2025-10-15
Аналіз акцій ARM: інвестиційні можливості та ризики в умовах стрімкого розвитку штучного інтелектуВартість акцій ARM стабільно зростає після хвилі популярності штучного інтелекту, однак серед аналітиків зберігаються сумніви щодо можливого переоцінення компанії. У цьому матеріалі ми детально аналізуємо інвестиційні перспективи ARM, аби допомогти вам прийняти зважене фінансове рішення.2025-09-19
Акції Arm: чи здатні інновації у сфері штучного інтелекту вивести цього лідера ринку напівпровідників на новий рівень?Arm Holdings займає провідні позиції на світовому ринку напівпровідників і отримує стабільний дохід завдяки своїй унікальній моделі ліцензування.2025-11-03

Поширені запитання Arm Holdings (ARM)

Яка сьогодні біржова ціна Arm Holdings (ARM)?

x
Arm Holdings (ARM) зараз торгується за ціною ₴9 321,44, 24-годинна зміна становить +0,75%. Діапазон торгів за останні 52 тижні: від ₴4 385,79 до ₴11 786,60.

Які найвищі та найнижчі ціни за 52 тижні для Arm Holdings (ARM)?

x

Що таке співвідношення ціни до прибутку (P/E) для Arm Holdings (ARM)? Що воно означає?

x

Яка ринкова капіталізація Arm Holdings (ARM)?

x

Який розмір останнього квартального прибутку на акцію (EPS) для Arm Holdings (ARM)?

x

Чи варто зараз купити чи продати Arm Holdings (ARM)?

x

Які фактори можуть впливати на ціну акцій Arm Holdings (ARM)?

x

Як купити акції Arm Holdings (ARM)?

x

Попередження про ризики

Ринок акцій пов’язаний із високим рівнем ризику та цінової волатильності. Вартість ваших інвестицій може як зростати, так і знижуватися, і ви можете не повернути повну суму вкладених коштів. Минулі результати не є надійним показником майбутніх результатів. Перед ухваленням будь-яких інвестиційних рішень уважно оцініть свій інвестиційний досвід, фінансовий стан, інвестиційні цілі та рівень толерантності до ризику, а також проведіть власне дослідження. У разі потреби зверніться до незалежного фінансового консультанта.

Застереження

Вміст цієї сторінки надається виключно з інформаційною метою і не є інвестиційною порадою, фінансовою порадою чи торговою рекомендацією. Gate не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, що виникли внаслідок таких фінансових рішень. Зверніть увагу, що Gate може не надавати повний сервіс на окремих ринках і в окремих юрисдикціях, зокрема, але не обмежуючись, Сполученими Штатами Америки, Канадою, Іраном та Кубою. Для отримання додаткової інформації щодо обмежених локацій, будь ласка зверніться до Користувацької угоди.

Інші торгові ринки

Останні новини Arm Holdings (ARM)

2026-04-29 11:48Крупна CEX запускає безстрокові ф’ючерси для AMD, ARM, Intel, Micron і SanDiskЗгідно з PANews, велика криптовалютна біржа запустила контракти на безстрокові ф’ючерси для Advanced Micro Devices (AMD), ARM, Intel (INTC), Micron (MU) та SanDisk (SNDK) 29 квітня, з торговими парами AMD-PERP, ARM-PERP, INTC-PERP, MU-PERP і SNDK-PERP.2026-04-29 05:51TSMC завершує вихід із частки в Arm, продає решту акцій за $231 мільйонівПовідомлення Gate News, 29 квітня — Тайванська компанія з виробництва напівпровідників (TSMC) продала свою залишкову частку в Arm Holdings приблизно за $231 мільйона 28 і 29 квітня, згідно з поданням компанії. Продаж означає повний вихід TSMC зі своєї інвестиції в британського розробника чипів під час первинного публічного розміщення 2023 року. Підрозділ TSMC Partners продав 1,11 мільйона акцій Arm по $207,65 за кожну, додавши $174 мільйона до нерозподіленого прибутку. Під час IPO TSMC спочатку інвестувала приблизно $100 мільйона в акції Arm за $51 за акцію, а раніше продала 850 000 акцій у 2024 році приблизно за $102 мільйона.2026-04-25 02:41Meta розгортатиме мільйони чипів AWS Graviton для ІІ-навантаженьПовідомлення Gate News, 25 квітня — Amazon оголосила 24 квітня, що Meta використовуватиме мільйони чипів AWS Graviton для ІІ-навантажень, відзначаючи значну перемогу клієнта для власних ARM-процесорів AWS. Чипи використовуватимуться для ІІ-інференсу та загальних обчислень, а не для навчання моделей. Угода охоплює кілька років і оцінюється у мільярди доларів: Meta планує розгорнути десятки мільйонів ядер процесорів Graviton5. Оголошення з’явилося після шестирічної угоди Meta в США на $10 мільярда з Google Cloud у серпні 2025 року, хоча компанія й надалі підтримує відносини з AWS та Microsoft Azure. Крок відображає ширші зміни в галузі, оскільки Amazon розширює власний бізнес з кастомних ІІ-чипів. У квітні Anthropic зобов’язалася витрачати US$100 billion понад 10 років на ІІ-навантаження на AWS, орієнтовані на кастомні чипи, спонукавши Amazon інвестувати додаткові US$5 billion у стартап.2026-04-15 06:36Плата для розробки N1 для ПК на основі Arm від NVIDIA з’являється, вихід на ринок уже невдовзіПовідомлення Gate News, 15 квітня — Налагоджувальна плата NVIDIA N1, Arm-орієнтована система-на-кристалі (SoC) для ПК під керуванням Windows, спільно розроблена з MediaTek починаючи з кінця 2024 року, з’явилася на китайській платформі з продажу б/в товарів. Плата оснащена модулями пам’яті SK Hynix LPDDR5X і оцінюється в 9,999 юанів (приблизно $1,370). Вважається, що чипи N1/N1X є похідними від GB10, який використовується в AI-робочій станції NVIDIA DGX Spark, а їхні тактові частоти, пропускна здатність пам’яті та кількість ядер адаптовано під середовище ноутбуків. N1X інтегрує 10 високопродуктивних ядер Arm Cortex-X925, 10 енергоефективних ядер Cortex-A725 і графічні ядра Blackwell, прагнучи посилити ігрові можливості та створення контенту на Arm-орієнтованих ноутбуках з Windows. Генеральний директор NVIDIA Дженсен Хуанг уперше згадав чип N1 у вересні минулого року під час анонсу разом з Intel, заявивши, що його використовуватимуть у DGX Spark та подібних продуктах. Очікується, що чип буде офіційно представлено під час GTC 2026, який відбудеться разом із Computex Taipei 1–4 червня. Повідомляється, що Lenovo та Dell готують релізи пов’язаних продуктів.2026-04-10 06:31SK Telecom у співпраці з Arm і Rebellions розробляє рішення для інференсу в AI-центрах обробки данихНовини Gate News, 10 квітня, SK Telecom оголосила про підписання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння (MOU) з британською компанією з проєктування чипів Arm та південнокорейським AI-чіп-стартапом Rebellions, щоб спільно розробляти рішення для AI-обчислювальних (інференсних) серверів у дата-центрах. Згідно з угодою, три сторони поєднають новий AGI CPU від Arm та AI-прискорювальний чип RebelCard, який, як очікується, буде випущено Rebellions у цьому році в третьому кварталі, щоб спільно розробити AI-сервери для інференсу та провести тестування і верифікацію в AI дата-центрах SK Telecom. Зокрема, AGI CPU від Arm оптимізований для високощільних інференсних середовищ і масштабних AI-розгортань, тоді як RebelCard призначений спеціально для великомасштабного AI-інференсу.

Гарячі публікації про Arm Holdings (ARM)

YunxiangWealthLectureHall

YunxiangWealthLectureHall

5 хвилин тому
Американський ринок AI-суперцикл: повний цикл руху, розбираємо для братів, Зараз вже не йдеться про спекуляції на AI, а про просування по ланцюгу індустрії, шар за шаром. Перша хвиля — спекуляції на чіпах, Друга — на зберіганні даних, Третя — на оптичних модулях і оптичному зв’язку, Зараз активно просуваються обчислювальні потужності та дата-центри. Хто наступний? Розбираємо для братів. Перша основна лінія: напівпровідники NVDA, Nvidia, абсолютний лідер у AI GPU. ARM, архітектура CPU в основі. AMD, гравець з двома ядрами — GPU та CPU. AVGO, Broadcom, AI-мережі та ASIC-чіпи. INTC, Intel, наздоганяє. Ця хвиля — початок AI-революції, капітал найперший заходить. Друга хвиля: сектор чіпів для зберігання MU, Micron, вигідно для HBM. WDC, Western Digital. STX, Seagate. SNDK, SanDisk. Обчислювальна потужність стрімко зростає, попит на зберігання — теж. Ціни на HBM зросли на 60%, виробництво до 2028 року. Третя хвиля: оптичні модулі та оптичний зв’язок NOK, Nokia, телекомунікаційне обладнання. LITE, Lumentum, компоненти оптичного зв’язку. COHR, Coherent, опто-лазерні пристрої. AAOI, AOI, оптичні модулі. GLW, Corning, оптоволокно. CIEN, Ciena, оптичні мережі. MRVL, Marvell, інтернет у дата-центрах. Між дата-центрами потрібно передавати дані, попит на 800G та 1.6T оптичні модулі вибуховий. Зараз капітал активно вкладається у: обчислювальні потужності та AI дата-центри. IREN, AI обчислювальні потужності. CIFR, Cipher Mining, майнінг у AI-обчислювальні потужності. WULF, Terawulf, енергія та AI-обчислювальні потужності. CORZ, Core Scientific, інфраструктура для AI. NBIS, Nebius, хмара AI-обчислень. CRWV, AI дата-центри. P, Pinterest, AI-застосунки. Це найгарячіші напрямки зараз, капітал активно вкладається. Наступні потенційні напрямки для руху: 01) Сировина та рідкісні землі MP, MP Materials, рідкісні землі. USAR, USA Rare Earth, рідкісні землі. UUUU, Energy Fuels, уран та рідкісні землі. FCX, Freeport-McMoRan, мідні руди. AA, Alcoa, алюміній. AI дата-центри — це енергетичні монстри, сировина та рідкісні землі — обмежуючі фактори. 02) Мережеве обладнання ANET, Arista, комутатори для дата-центрів. AVGO, Broadcom. MRVL, Marvell. CSCO, Cisco. 03) Джерела живлення, енергетичні мережі та системи охолодження VRT, Vertiv, джерела живлення та охолодження для дата-центрів. ETN, Eaton, управління живленням. GEV, GE Vernova, електрообладнання. CEG, Constellation Energy, ядерна енергетика. SMR, NuScale, малі ядерні реактори. OKLO, Oklo, ядерна енергетика. Зростання попиту на електроенергію для AI дата-центрів, ядерна енергетика та енергетичні системи — довгострокові напрямки. 04) Космічна галузь ASTS, AST SpaceMobile, супутниковий зв’язок. RKLB, Rocket Lab, комерційні ракети. LUNR, Intuitive Machines, місяцетранспортні апарати. PL, Planet Labs, дистанційне зондування Землі. 05) Оборона та безпілотники KTOS, Kratos, безпілотники та оборонна техніка. AVAV, AeroVironment, безпілотники. ONDS, Ondas, системи безпілотників. LMT, Lockheed Martin, військова промисловість. 06) Роботи та автоматичне водіння TSLA, Tesla, автоматичне водіння, роботи. PATH, UiPath, автоматизація роботами RPA. SYM, Symbotic, складські роботи. SERV, Serve Robotics, служби доставки роботами. AI-суперцикл: чіткий ритм. Перша хвиля — напівпровідники, друга — зберігання, третя — оптичний зв’язок, зараз капітал активно вкладається у обчислювальні потужності та дата-центри. Далі — сировина, енергетика, ядерна енергетика, космос, оборона, роботи — кожен сектор по черзі. Рух — не означає, що потрібно всіх їх слідувати. Рух — це заздалегідь зайняти позицію в наступному напрямку, щоб чекати капітал. Хто купує на зростанні — той завжди останній, хто бере на падінні — той останній.
0
0
0
0
MrDecoder

MrDecoder

4 годин тому
Незважаючи на відкат після звіту про фінансові результати за четвертий квартал (після закриття торгів 6 травня), акції **Arm Holdings** (ARM 0,02%) з початку березня зростають, оскільки інвестори дуже зацікавлені у просуванні компанії у сфері центральних процесорів для дата-центрів (CPU). Оскільки акції майже подвоїлися цього року, виникає питання, чи є вони ще привабливою покупкою після цього спаду після звіту. Давайте заглибимося у останні результати та перспективи компанії з Великобританії, щоб отримати більш чітку відповідь. Джерело зображення: The Motley Fool. Велика можливість попереду з потенційними ризиками -------------------------------------------------- Arm зарекомендувала себе як провідний постачальник інтелектуальної власності (IP) у напівпровідниковій індустрії. Її архітектура є однією з основ того, як працюють центральні процесори (CPU), і є альтернативою стандарту x86, який використовують **Intel** та **Advanced Micro Devices**. Хоча її технології знаходять застосування в різних пристроях, її найбільший ринок давно — смартфони, де вона стверджує, що її технології використовуються приблизно у 99% висококласних моделей. Замість розробки фізичних чіпів, Arm історично надавала свою IP клієнтам через роялті або, більш нещодавно, за моделлю підписки, щоб вони могли створювати власні чіпи. Однак раніше цього року компанія здивувала інвесторів, оголосивши, що розробить власні CPU для дата-центрів, враховуючи величезний ріст, який вона очікує на ринку протягом наступних кількох років. Вона прогнозує, що ринок зросте до 100 мільярдів доларів у найближчі роки і може зайняти 15% ринкової частки. Тим часом, основний бізнес Arm продовжував стабільно працювати у звіті за четвертий квартал. Доходи зросли на 20% до 1,49 мільярда доларів, тоді як річна вартість контрактів (ACV), яка згладжує ліцензійні доходи, підскочила на 22%. Доходи від ліцензій зросли на 25% у порівнянні з минулим роком до 819 мільйонів доларів, що було зумовлено попитом на її архітектуру наступного покоління. Угода з **Softbank** принесла 200 мільйонів доларів доходу. У кварталі було підписано два ліцензійні договори на Arm Compute Subsystems, один для смартфонних чіпів і ще один для чіпів для мережевих дата-центрів. Роялті, з іншого боку, зросли на 11% у порівнянні з минулим роком до 819 мільйонів доларів. Компанія повідомила, що роялті за дата-центри подвоїлися і вона не бачить ознак сповільнення. Вона відзначила особливу силу у сегментах обчислювальних пристроїв (DPU) та SmartNICs, де, за її словами, вона майже має 100% ринкової частки. Тим часом, вона продовжує зростання доходів від смартфонів, незважаючи на загальну слабкість ринку, що підтримується вищими ставками роялті за її нову архітектуру Armv9. З огляду на майбутнє, Arm спрогнозувала, що у першому кварталі фінансового року доходи складуть близько 1,26 мільярда доларів, що становить зростання на 20% у порівнянні з минулим роком. Очікується, що зростання роялті та ліцензування буде приблизно однаковим — 20%. Вона прогнозує, що скоригований прибуток на акцію становитиме від 0,36 до 0,44 долара. Керівництво підтвердило свої очікування щодо отримання 15 мільярдів доларів доходу від CPU та 10 мільярдів доларів від IP у 2031 році. Це дорівнює приблизно 9 доларам на акцію. Вони зазначили, що мають уявлення про попит на CPU більш ніж на 2 мільярди доларів у своїх фінансових роках 2027 і 2028. Однак, вони залишаються при своїй оцінці у 1 мільярд доларів доходу від CPU через обмеження у постачанні, з очікуваним початком у четвертому кварталі 2027 року. **Чи є Arm Holdings привабливою покупкою?** ------------------------------------------ Ринок CPU для дата-центрів, за прогнозами, вибухне з ростом агентного ШІ, і Arm добре розташована, щоб стати одним із головних бенефіціарів. Компанія не лише почне отримувати доходи від власних CPU, але й виграє від зростаючого попиту на Arm-базовані дата-центрові чіпи, такі як **Amazon**'s Graviton і **Alphabet**'s Axion. Крім того, компанія демонструє сильне зростання у сегментах AI-чіпів, таких як DPU та SmartNIC. Найбільша проблема для Arm у цій сфері — забезпечення компонентів і отримання потужностей для виробництва, з чим вона раніше не стикалася у своїй моделі IP. Тим часом, зростання цін на пам’ять може створити додатковий тиск на продажі смартфонів, що може зменшити її доходи від роялті. З урахуванням того, що акції торгуються з прогнозним співвідношенням ціна/прибуток (P/E) близько 73 за оцінками аналітиків на 2027 фінансовий рік, я б не поспішав купувати їх за цим рівнем через ризики, пов’язані з ланцюгами постачання та обсягами продажів смартфонів.
0
0
0
0
MrDecoder

MrDecoder

5 годин тому
![](https://img-cdn.gateio.im/social/moments-a7c63b1ff9-cad8aed810-8b7abd-e5a980) Новини ранку: Історія зростання Arm стикається з перешкодою ------------------------------------------------------------ ### 7 травня 2026 року | Ринки середи | | --- | | **S&P 500** 7 365 (+1,46%) | | **Nasdaq** 25 839 (+2,02%) | | **Dow** 49 911 (+1,24%) | | **Біткойн** $81 463 (-0,26%) | ![](https://img-cdn.gateio.im/social/moments-b2b2b532db-98b71be0c9-8b7abd-e5a980) Джерело: Зображення створене Jester AI. 1. Arm падає через напруженість у постачанні чипів ----------------------------------------------- **Arm Holdings** (ARM 0,02%) знизилася більш ніж на 6% у передторговий час, оскільки результати попереджали про повільніше зростання на ринку смартфонів через дефіцит пам’ятевих чипів, хоча прогноз зростання для дата-центрів AI був підвищений, що дає уявлення для великих технологічних компаній, які залежать від послуг Arm. * **Генеральний директор прогнозує "зміщення" зростання підрозділу телефонів у "від’ємну" сторону:** Дефіцит пам’ятевих чипів був ключовим фактором, оскільки Рене Гаас відзначив уповільнення у підрозділі смартфонів, який все ще значною мірою залежить від нього для доходу. Arm забезпечує обчислювальну архітектуру, яка живить iPhone для **Apple** (AAPL +2,08%). * **Новий CPU Arm має понад 2 мільярди доларів клієнтського попиту на наступні два фінансові роки:** Перехід до продажу власних чипів був добре сприйнятий, оскільки компанія може розвиватися на вже існуючому масштабі у хмарі. Компанія має 50% ринку CPU серед топ-хайперскалерів, включаючи **Amazon** (AMZN +0,55%) та **Alphabet** (GOOG +0,44%). 2. Нічні рухи від команд, що порушують правила, рекомендації ------------------------------------------------------------ * **Cognex** (CGNX 0,39%) підскочила більш ніж на 14% перед відкриттям ринку після вражаючого зростання доходів на 24,3% у річному вимірі (YoY) у рамках квартальних результатів, з підвищеним прогнозом через широкомасштабну силу технології машинного зору. * **Dutch Bros** (BROS 1,55%) знизилася на 3% перед відкриттям, оскільки керівництво зазначило постійний тиск на маржу через зростання витрат, хоча оновлені прогнози вказують на відкриття щонайменше 185 нових магазинів цього року. * **BBB Foods** (TBBB 1,43%) піднялася на 2% у передторговий час, оскільки прибутки показали зростання доходів на 33% у річному вимірі. Аналитик Дан Каплінгер минулого місяця сказав, що його вразила "робота компанії та її прогресивного засновника/генерального директора, і ми бачимо ще потенціал для розширення BBB Foods на швидкозростаючому мексиканському ринку продуктів". * **Axon Enterprise** (AXON 5,47%) рухалася приблизно на 1% нижче перед відкриттям через результати, що показали тиск на маржу та грошовий потік через зростання інвестицій. 3. Рекомендації прихованих скарбів команди, що зростають у передторговий час ---------------------------------------------------------------------- * **Paycom Software** (PAYC 1,13%) піднялася більш ніж на 4% після публікації результатів, завдяки повторюваному доходу від підписки, що становить понад 95% від загального доходу. Однак керівництво прогнозує більш помірне зростання у найближчі квартали. * **Sezzle** (SEZL 3,49%) підскочила приблизно на 15%, оскільки квартальні прибутки показали різке зростання активних підписників на 48,4% у річному вимірі, що сприяло зростанню валового обсягу товарів на 37,3%. 4. Акції пам’яті злітають, оскільки дефіцит триває --------------------------------------------- **Micron Technology** (MU +15,40%) закрилася більш ніж на 4% вище вчора, а **Western Digital** (WDC +3,47%) не відстає, оскільки акції сектору пам’яті продовжують зростати на тлі дефіциту чипів і зростаючого попиту на AI. * **Звіт про прибутки Mag 7 вказує на зростання капітальних витрат:** Підйом за останні дні частково зумовлений діями великих технологічних компаній, зокрема **Microsoft** (MSFT 1,33%), яка підвищила свій прогноз капітальних витрат на рік на 25 мільярдів доларів, а **Meta** (META 1,18%) додала ще 10 мільярдів. Обидві компанії пояснили це зростанням вартості компонентів. * **Micron очікує отримати 80 центів валового прибутку з кожного долара доходу у 2026 році:** Компанії сектору мають сильну цінову політику через поточний ринковий фон, хоча деякі обережні щодо майбутніх перспектив через історичну волатильність відповідних акцій. 5. Наступне: обрані результати для спостереження -------------------------------------------- * **Celsius Holdings** (CELH 5,75%) підскочили приблизно на 5% у передторговий час після бліц-кварталу, що приніс доходи, зрослі на 137,7% до рекордних 782,6 мільйонів доларів. Хоча основний бренд Celsius показав стабільне зростання на 6%, справжньою історією стало вибухове зростання Alani Nu, яке принесло 368,1 мільйонів доларів квартальних продажів. * **Arista Networks** (ANET +0,07%) має оприлюднити результати після закриття ринку, зосереджуючись на тому, як вона справляється з обмеженнями постачання. З моменту рекомендації у _Rule Breakers_ у травні 2022 року акції перевищили S&P 500 на 467%. * **Airbnb** (ABNB +0,68%) оприлюднить результати після закриття ринку. Акції, рекомендовані командою Rule Breakers і командою Hidden Gems, прагнуть досягти сильного зростання валового обсягу бронювань (GBV), продовжуючи з минулого кварталу. 6. Ваша думка ------------ **DoorDash** (DASH 4,26%) повідомила у середу, і акції зросли більш ніж на 10% після закриття торгів. **Uber** (UBER 1,55%) піднялися більш ніж на 8,5% учора завдяки позитивним результатам. **Ми питаємо, у якого з двох конкурентів у сфері доставки їжі ви б хотіли почати позицію сьогодні, і чому?** Обговорюйте з друзями та родиною або станьте членом, щоб почути думки ваших співтоваришів Фулів!
0
0
0
0